O Nas

Firma z tradycją

Feiya Group Co., Ltd. (wcześniej znana jako Taizhou Feiya Electrical Machinery Factory założona w 1988), z siedzibą w Taizhou, pięknym nadmorskim mieście, jest przedsiębiorstwem high-tech integrującym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i obsługę posprzedażną maszyn do haftu komputerowego. Założona w 1998 roku firma zajmuje powierzchnię 100 000 m2 z powierzchnią zabudowań 80 000 m2. Posiada kapitał zakładowy w wysokości 51 mln RMB oraz środki trwałe w wysokości 80,8 mln RMB. Zatrudnia ponad 700 pracowników i może rocznie produkować 5000 maszyn hafciarskich różnego typu. Dzięki wieloletnim pracom badawczo-rozwojowym oferuje teraz serie GG, CT, MJ, GGMJ, JP, PD i CTF z ponad 100 specyfikacjami produktów. Produkty bardzo dobrze sprzedają się w Chinach, a także w ponad 60 krajach i regionach, takich jak Europa, Ameryka, Azja Południowo-Wschodnia i Bliski Wschód, itp. Znak towarowy „Feiya” został zarejestrowany w ponad 70 krajach.

o nas 2-min
o nas 2-min
o nas 2-min
o nas 3-min
o nas 3-min
o nas 3-min

Jakość i technologia

Kierując się polityką jakości „Quality First, Reputation Supreme”, Feiya przywiązuje dużą wagę do zarządzania jakością, traktując jakość jako podstawę przetrwania i rozwoju, tworząc Dział Testów Jakości i Centrum Kontroli oraz dokonując zakupów zaawansowanych urządzeń kontrolnych. Dzięki ścisłej kontroli jakości posiada certyfikaty ISO9001: 2000 oraz CE. Produkty wielokrotnie zostały nagrodzone „Produktami znanej marki Zhejiang” oraz „Produktami zwolnionymi z Krajowej Kontroli Jakości” itp., A Feiya została uznana za „Słynny Znak Towarowy Zhejiang”.
Zgodnie z założeniem „Rozwój przez technologię” firma koncentruje się na produkcji, wzmacnia badania naukowe i przywiązuje dużą wagę do rozwoju nowych produktów i wprowadzania technologii. Aby zwiększyć możliwości badań naukowych i rozwoju technologicznego, została nawiązana współpraca z uniwersytetami i instytucjami naukowymi. W ostatnich latach dokonano ponad 70 krajowych zgłoszeń patentowych. Maszyny hafciarskie charakteryzują się wysoką wydajnością produkcyjną, stabilną pracą, pełną funkcjonalnością, ekonomiczną pracą, prostą obsługą, niskim poziomem hałasu. Maszyny są obecnie szeroko stosowane w hafciarstwie przy produkcji odzieży, butów, czapek, pościeli (zasłon), tekstyliów domowych i wyrobów artystycznych.

Globalny zasięg

Feiya rozwinęła solidną sieć sprzedaży i usług, dokładnie gromadzi informacje od użytkowników z różnych krajów i regionów oraz zapewnia im szybką, precyzyjną i wydajną obsługę. Jak zawsze będzie trzymać się filozofii biznesowej „Przetrwanie przez jakość, rozwój dzięki innowacjom technologicznym”, a także zasady „Innowacja, uczenie się od użytkowników, ciągłe doskonalenie, optymalizacja”, usprawni zarządzanie i wewnętrzne mocne strony, poprawi jakość produktów i usług, optymalizujemy sieć sprzedaży i usług oraz dostarczamy naszym klientom najbardziej zaawansowane technologie i projekty.

serwis5-min
serwis5-min
serwis5-min